روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

 

نازیلو با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است . تمامی سفارشات نازیلو به وسیله پیک (برای تهران) و پست پیشتاز(برای کلیه شهرها) و در کمترین بازه زمانی ۶ الی نهایتا ۷۲ ساعته تحویل میشوند .

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳-۱روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 

– ارسال رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان  می‌شود .                  هزینه ارسال سفارش‌های زیر دویست هزار تومان برای همه نقاط شهرتهران ۱۰۰۰۰ تومان ثابت است.

– هزینه ارسال سفارشات به  تمامی نقاط کشور برای سفارش‌های زیر دویست هزار تومان ،  ۱۰۰۰۰ تومان ثابت است.

– با انجام خرید و پرداخت مبلغ سفارش ، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام ، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است ، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد .

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور ، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است . پس از پردازش سفارش وتحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

 

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به کلیه شهرها ، کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد .